XXVII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego za nami!
W dniach 21–23 maja 2026 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbył się XXVII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Wydarzenie zgromadziło osoby na co dzień zajmujące się opieką nad osobami z cukrzycą z całej Polski, a także gości zagranicznych, stając się jednym z najważniejszych spotkań środowiska diabetologicznego w tym roku.